Aleksandra Zezula

Aleksandra jest położną specjalizującą się w opiece ginekologicznej oraz w prowadzeniu pacjentów z problemem niepłodności.

Aleksandra Zezula

Specjalizacja

Aleksandra jest położną z wieloletnim doświadczeniem w ginekologii i położnictwie, w roku 2018 uzyskała tytuł położnej specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego.
Posiada również duże doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach z dziedziny diagnozowania i leczenia niepłodności.

Wykształcenie

Aleksandra posiada tytuł magistra położnictwa, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego.
Jest absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu, kierunek położnictwo Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Od 2016 roku pracuje w Centrum Medycznym Fertina na stanowisku położna.
Wcześniej, od 2007 roku swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako położna w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym CMKP, ul. Czerniakowska 231 w Warszawie, w Oddziale Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa.
Ukończone kursy specjalistyczne:
Szczepienia ochronne
Resuscytacja oddechowo-krążeniowa noworodka
Leczenie ran
Wywiad i badania fizykalne

Pozostałe

Prywatnie mama Leona i Poli.

Rozpocznij swoje starania z Fertiną

Wiemy jak stresująca może być droga od decyzji o posiadaniu dziecka do szczęśliwego rozwiązania i jak ważny jest wybór właściwej opieki, przy której będziecie czuć się komfortowo, a szanse na urodzenie zdrowego dziecka będą największe.

Nasz zespół lekarzy specjalizujących się w leczeniu niepłodności i badaniach prenatalnych oraz doświadczonych położnych pomoże wam we wszystkich etapach tej drogi, poczynając od wstępnej oceny pary, przez diagnozę, wykonanie niezbędnych badań, wspólne wypracowanie szczegółowego planu leczenia, śledzenie postępów, aż do wykonania badań prenatalnych i przygotowania do porodu.

Fertina - ciąża
Scroll to Top