Jak dojechać

Samochodem

Kierunek od Dworca Centralnego:
Aleje Jana Pawła II w kierunku Ronda Radosława, przed rondem zjazd na ul. Dziką

Kierunek Gdańsk-Warszawa:
Trasa nr 7 – Wybrzeże Gdańskie (Wisłostrada) – zjazd na ul. Sanguszki, następnie ul. Konwiktorska, ul. Muranowska, ul. Stawki i zjazd do ul. Dzikiej.

Kierunek Białystok – Warszawa – Poznań:
Trasa S8 – odległość 3km (ok 6min) zjazd na Żoliborz ul. Powązkowska, następnie przejazd przez skrzyżowanie z ul. Okopową i Aleje Jana Pawła II do ulicy Dzikiej.

Najbliższe miejsca dogodnego parkowania usytuowane są wzdłuż ulicy Dzikiej w bezpośrednim sąsiedztwie lokalizacji Fertiny. Można również parkować w oddalonym o 500m CH Arkadia.

Autobusem

Linie 409, 500, Przystanek: Rondo Radosława
Kierujemy się na osiedle między blokami i docieramy do ulicy Dzikiej, mijamy kwiaciarnię, aptekę i kierujemy się na teren osiedla przy sklepie medycznym

Linia: 157, Przystanek: Stawki
Z ulicy Stawki skręcamy w ulicę Dziką mijamy po prawej stronie sklepy (Rossmann, Biedronka) i docieramy do budynku po lewej stronie przy Dzikiej 15, Centrum Medyczne znajduje się z boku bloku na poziomie 0 na terenie osiedla – wejście furtką przy sklepie medycznym i aptece.

Tramwajem

Linie: 1,4,15,17, 22, 26, 27, 28, 33, 35, 41, 75
Przystanek: Rondo Radosława przy CH Arkadia

Następnie spacer wzdłuż Alei Jana Pawła aż dotrzemy do ul. Dzikiej, idąc wzdłuż ulicy mijamy kwiaciarnię, aptekę i kierujemy się na teren osiedla przy sklepie medycznym

Metrem

Stacja Dworzec Gdański – wyjście INTRACO
Następnie spacer ok 500 m wzdłuż ul. Słomińskiego do przystanku Rondo Radosława, przy przystanku skręcamy w lewo na teren osiedla i docieramy do ulicy Dzikiej, mijamy kwiaciarnię, aptekę i kierujemy się na teren osiedla przy sklepie medycznym.

Rowerem

W niedalekiej odległości od lokalizacji Centrum Medycznego Fertina (500m) znajduje się punkt wypożyczalni rowerów Veturilo – róg Alei Jana Pawła II i Stawki.

Po dotarciu do punktu jednośladem, dalej można udać się spacerem ulicą Stawki w kierunku wschodnim, następnie skręcić w lewo w ulicę Dziką, mijamy po prawej stronie sklepy (Rossmann, Biedronka) i docieramy do budynku po lewej stronie przy Dzikiej 15, Centrum Medyczne znajduje się z boku bloku na poziomie 0 na terenie osiedla – wejście furtką przy sklepie medycznym i aptece.

Rozpocznij swoje starania z Fertiną

Wiemy jak stresująca może być droga od decyzji o posiadaniu dziecka do szczęśliwego rozwiązania i jak ważny jest wybór właściwej opieki, przy której będziecie czuć się komfortowo, a szanse na urodzenie zdrowego dziecka będą największe.

Nasz zespół lekarzy specjalizujących się w leczeniu niepłodności i badaniach prenatalnych oraz doświadczonych położnych pomoże wam we wszystkich etapach tej drogi, poczynając od wstępnej oceny pary, przez diagnozę, wykonanie niezbędnych badań, wspólne wypracowanie szczegółowego planu leczenia, śledzenie postępów, aż do wykonania badań prenatalnych i przygotowania do porodu.

Fertina - ciąża
Scroll to Top