Sprawdź jakie masz szanse na zajście w ciążę

Kalkulator pomaga oszacować prawdopodobieństwo naturalnego zajścia w ciążę w ciągu jednego roku par z mogącą wynikać z różnych czynników obniżoną płodnością. Otrzymane wyniki spełniają rolę wyłącznie informacyjną i w żadnej mierze nie zastępują diagnozy i profesjonalnej porady medycznej, jaką możesz uzyskać np. na pierwszej wizycie w naszej Klinice Leczenia Niepłodności

Przeczytaj instrukcję dotyczącą definicji pól kalkulatora

  • Konsultacja gin. – wybierz “Tak” jeśli problemy z płodnością konsultowaliście już z ginekologiem.
  • Czas oczekiwania – określ jak długo staracie się już zajść w ciążę.
  • Pierwsza ciąża – wybierz “Tak” jeśli staracie się o pierwsze dziecko, “Nie” jeśli macie już dzieci.
  • Ruchliwość plemników – podaj wynki badania definiującego procent plemników ruchliwych. Jest to badanie specjalistyczne i warto go wykonać, jeśli jednak jeszcze go nie robiliście kalkulator założy na tym etapie minimalną wartość normalną określoną przez organizację WHO.

Uwagi: Kalkulator oblicza prawdopodobieństwo naturalnego zajścia w ciążę na podstawie modelu statystycznego zbudowanego na próbie składającej się z par z obniżoną płodnością.

Wypełnij pola kalkulatora i naciśnij przycisk “Oblicz”Rozpocznij swoje starania z Fertiną

Wiemy jak stresująca może być droga od decyzji o posiadaniu dziecka do szczęśliwego rozwiązania i jak ważny jest wybór właściwej opieki, przy której będziecie czuć się komfortowo, a szanse na urodzenie zdrowego dziecka będą największe.

Nasz zespół lekarzy specjalizujących się w leczeniu niepłodności i badaniach prenatalnych oraz doświadczonych położnych pomoże wam we wszystkich etapach tej drogi, poczynając od wstępnej oceny pary, przez diagnozę, wykonanie niezbędnych badań, wspólne wypracowanie szczegółowego planu leczenia, śledzenie postępów, aż do wykonania badań prenatalnych i przygotowania do porodu.

Fertina - ciąża
Scroll to Top