Alicja Bednarowska – Flisiak

Alicja specjalizuje się w leczeniu trudności w zajściu w ciążę oraz diagnostyce prenatalnej. Posiada specjalizację z położnictwa i ginekologii oraz andrologii klinicznej.

Alicja Bednarowska-Flisiak

Specjalizacja

Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności.
Wiele lat pracy w klinikach leczenia niepłodności i zdobyte doświadczenie wykorzystałam przy tworzeniu Kliniki Fertina, w której pracuję ostatnie 8 lat wykonując szeroką gamę procedur diagnostycznych i zabiegowych. Od 2014 roku prowadzę w Fertinie także pracownię andrologiczną zajmując się pomocą parom mającym problem z niepłodnością męską.
Drugim obszarem mojej działalności jest diagnostyka prenatalna. Przygodę z nią rozpoczęłam w 2001 r. w Pracowni Ultrasonograficznej w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w szpitalu im. prof. Orłowskiego przy ul Czerniakowskiej. Zorganizowałam i rozwinęłam działalność Poradni Prenatalnej w jednej z warszawskich klinik leczenia niepłodności. Od 2014 roku prowadzę diagnostykę prenatalną w Klinice Fertina.
Jestem autorką stron abcprenatalne.pl poświęconych tematyce badań prenatalnych.

Wykształcenie

Studia medyczne na I wydz lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie ukończyłam z wyróżnieniem w 1999 r, a państwowy egzamin specjalizacyjny z położnictwa i ginekologii złożyłam w 2009 r z oceną bardzo dobrą.
Ukończyłam wiele kursów i szkoleń organizowanych przez ISUOG, Fetal Medicine Foundation, PTG. Posiadam certyfikat FMF (nr 40008) oceny płodu w 11-13 tyg ciąży.
W 2021 roku złożyłam egzamin i uzyskałam tytuł androloga klinicznego.

Aktywności

Jestem członkiem wielu towarzystw naukowych polskich (Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Polskie Towarzystwo Medycyny Płodowej, Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu) i zagranicznych (ISUOG, ESHRE).

Rozpocznij swoje starania z Fertiną

Wiemy jak stresująca może być droga od decyzji o posiadaniu dziecka do szczęśliwego rozwiązania i jak ważny jest wybór właściwej opieki, przy której będziecie czuć się komfortowo, a szanse na urodzenie zdrowego dziecka będą największe.

Nasz zespół lekarzy specjalizujących się w leczeniu niepłodności i badaniach prenatalnych oraz doświadczonych położnych pomoże wam we wszystkich etapach tej drogi, poczynając od wstępnej oceny pary, przez diagnozę, wykonanie niezbędnych badań, wspólne wypracowanie szczegółowego planu leczenia, śledzenie postępów, aż do wykonania badań prenatalnych i przygotowania do porodu.

Fertina - ciąża
Scroll to Top