Irmina Kołtun

Irmina jest położną pracującą z kobietami w wieku rozrodczym oraz z noworodkami. Specjalizuje się w neonatologii, ginekologii, badaniach prenatalnych oraz w leczeniu niepłodności.

Irmina Kołtun

Doświadczenie

Zatrudnienie w Centrum Medycznym Fertina od 2020r.
Położna w Klinice Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie ul. Kasprzaka 17a, poprzednio w Oddziale Klinicznym Neonatologii SPSK im. W. Orłowskiego w Warszawie ul. Czerniakowska 231
Asystent dydaktyczny w Zakładzie Anatomii Człowieka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Wykształcenie

Tytuł magistra położnictwa uzyskany na Wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Tytuł licencjata położnictwa uzyskany na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Ukończone liczne kursy specjalistyczne i kwalifikacyjne (m. in.: certyfikat NLS-u oraz technik pozyskiwania materiału biologicznego; RKO noworodka, szczepienia ochronne, poradnictwo laktacyjne, krwiolecznictwo i przetaczanie krwi i jej składników, leczenie ran)

Aktywności

Autorka publikacji naukowych, uczestniczka konferencji i projektów międzynarodowych

Rozpocznij swoje starania z Fertiną

Wiemy jak stresująca może być droga od decyzji o posiadaniu dziecka do szczęśliwego rozwiązania i jak ważny jest wybór właściwej opieki, przy której będziecie czuć się komfortowo, a szanse na urodzenie zdrowego dziecka będą największe.

Nasz zespół lekarzy specjalizujących się w leczeniu niepłodności i badaniach prenatalnych oraz doświadczonych położnych pomoże wam we wszystkich etapach tej drogi, poczynając od wstępnej oceny pary, przez diagnozę, wykonanie niezbędnych badań, wspólne wypracowanie szczegółowego planu leczenia, śledzenie postępów, aż do wykonania badań prenatalnych i przygotowania do porodu.

Fertina - ciąża
Scroll to Top