Jerzy Garwoliński

Jerzy jest uznanym specjalistą diagnostyki prenatalnej. Od wielu lat wykłada na kursach teoretycznych i praktycznych dotyczących diagnostyki USG.

Specjalizacja

Specjalizuję się w diagnostyce prenatalnej oraz USG ginekologicznym.
Od 1981 roku do chwili obecnej wygłosiłem liczne wykłady z zakresu ginekologii i położnictwa, laparoskopii i ultrasonografii na kursach organizowanych przez CMKP, PTU, Sekcję Ultrasonograficzną Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego i inne.
Od 1981 roku wyszkoliłem w dziedzinie ultrasonografii setki lekarzy ginekologów przed I i II stopniem specjalizacji w ramach tzw. szkoleń indywidualnych organizowanych w Pracowni USG Kliniki Ginekologii i Położnictwa CMK w SPSK im prof W. Orłowskiego.

Wykształcenie

Ukończyłem Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie, Wydział Lekarski w 1973 roku. Egzamin specjalizacyjny I stopnia zdałem w 1978 roku, a II stopnia w 1984 roku. W 1998 roku obroniłem pracę doktorską na temat: “Polskie normy biometryczne płodu w ocenie wieku ciążowego”.
Posiadam certyfikat FMF (nr 1374570) oceny płodu w 11-13 tyg ciąży oraz certyfikat PTU.

Aktywności

Jestem autorem i współautorem ponad trzydziestu publikacji naukowych. Otrzymałem Srebrny Krzyż Zasługi za całokształt pracy dydaktycznej oraz Medal Komisji Edukacji Narodowej.

Rozpocznij swoje starania z Fertiną

Wiemy jak stresująca może być droga od decyzji o posiadaniu dziecka do szczęśliwego rozwiązania i jak ważny jest wybór właściwej opieki, przy której będziecie czuć się komfortowo, a szanse na urodzenie zdrowego dziecka będą największe.

Nasz zespół lekarzy specjalizujących się w leczeniu niepłodności i badaniach prenatalnych oraz doświadczonych położnych pomoże wam we wszystkich etapach tej drogi, poczynając od wstępnej oceny pary, przez diagnozę, wykonanie niezbędnych badań, wspólne wypracowanie szczegółowego planu leczenia, śledzenie postępów, aż do wykonania badań prenatalnych i przygotowania do porodu.

Fertina - ciąża
Scroll to Top