Kalendarz ciąży Kliniki Fertina – 9 miesięcy z naszą pacjentką

Kiedy kobieta zachodzi w ciążę, zmienia się całe jej dotychczasowe życie. Od tego momentu jest odpowiedzialna nie tylko za siebie, ale również za swoje dziecko, którego zdrowie oraz rozwój – szczególnie na etapie ciąży – są ściśle uwarunkowane trybem życia matki.

Kobiety, które spodziewają się pierwszego dziecka, bardzo często mają wiele obaw, nie potrafią się odnaleźć w nowej sytuacji, nie są przygotowane na niektóre objawy, jak też nie potrafią sobie z nimi radzić. To szczególnie z myślą o nich powstał kalendarz ciąży Kliniki Fertina prowadzony przez jedną z naszych pacjentek, Zosię.

Koncepcja prowadzenia ciąży przez Klinikę ​Fertina

W kalendarzu ciąży Kliniki Fertina wpisy naszej pacjentki Zosi pojawiać się będą regularnie. Wiele z Was zapewne jest na podobnym etapie ciąży, czyli dopiero dowiedziałyście, że za 8-9 miesięcy na świat przyjdzie Wasze największe szczęście. Centrum Medyczne Fertina jest miejscem, w którym nie tylko przeprowadzane są badania i odbywają się wizyty kontrolne, ale także, gdzie kobiety, mogą uzyskać wskazówki i cenne informacje dotyczące ciąży i rozwoju dziecka. Poprzez ten kalendarz chcemy pokazać nasze podejście do prowadzenia ciąży z perspektywy naszej pacjentki, co pozwoli Wam uzyskać obiektywną opinię na temat naszych usług.

Co się dzieje, dlaczego i co to oznacza

Zosia przedstawi poszczególne etapy ciąży, jak wygląda w danym tygodniu, miesiącu rozwój dziecka, co się z nim dzieje i jak duży płód już urósł. Dowiesz się również, jak to się objawia u mamy, czyli jak odczuwa zmiany zachodzące u jej maluszka. Ponadto będziesz na bieżąco z tym, co słychać u Zosi, co nowego wydarzyło się u niej przez ostatnie tygodnie.

Dolegliwości częściej i rzadziej występujące

Kiedy występują pierwsze mdłości czy też inne nieprzyjemne dolegliwości związane z ciążą, kobiety nie zawsze wiedzą, jak w danej sytuacji postępować, jak sobie pomóc, co sprawi, że ciąża od pierwszych tygodni będzie kojarzyła się im przyjemnie oraz będzie czasem wyjątkowych wspomnień. Również przed Zosią czas niespodzianek i zaskakujących wydarzeń. Śledząc jej wpisy i teksty w kalendarzu i na blogu, możesz uzyskać cenne informacje na temat, jak sobie poradzić z problemami towarzyszącymi każdemu z etapów ciąży.

Zadbaj o siebie i swojego maluszka

Doświadczenia Zosi i zalecenia specjalistów Kliniki Fertina dotyczyć będą również diety, jaką powinna prowadzić przyszła mama, sposobu odżywiania, zalecanych produktów, jak też tych, których powinno się unikać. Szczególną uwagę zwracamy na dobro dziecka, ponieważ to, jakich składników odżywczych mu dostarczasz ma wpływ na jego rozwój i przebieg ciąży. Nie bez znaczenia jest oczywiście Twoje zdrowie, a także samopoczucie.

Bądź przygotowana, to już wkrótce!

Będziemy informować Cię na bieżąco, jakie badania powinnaś zrobić i dlaczego są one tak ważne. Podczas ostatniego etapu ciąży otrzymasz również wskazówki, jak przygotować się do porodu. Zachęcamy zatem do regularnego śledzenia kalendarza ciąży Kliniki Fertina prowadzonego przez Zosię. Życzymy samym wspaniałych chwil i niezapomnianych wspomnień z tych 9 miesięcy ciąży, ale przede wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia.

Scroll to Top