Katarzyna Hanus-Durlej

Katarzyna jest ginekologiem. Specjalizuje się w endokrynologii, endokrynologii ginekologicznej, niepłodności oraz leczeniu endometriozy.

Katarzyna Hanus-Durlej

Specjalizacja

Obecnie pracuję w Klinice Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa SPSK im. Prof. W. Orłowskiego – jest to ośrodek specjalizujący się w wysoko zaawansowanej chirurgii ginekologicznej.
Moje zawodowe zainteresowania skupiają się na endokrynologii, endokrynologii ginekologicznej (zaburzenia miesiączkowania, choroby tarczycy, hiperprolaktynemia, zespół policystycznych jajników, czynnościowe zaburzenia podwzgórzowe), niepłodności, endometriozie, mięśniakach macicy – zarówno leczeniu zachowawczym jak i operacyjnym w tym zabiegach endoskopowych (laparoskopia, histeroskopia).

Wykształcenie

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa (PTGiP) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej (PTGO). Posiadam certyfikat IOTA ultrasonograficznej oceny przydatków.
Posiadam tytuł Certyfikowanego Kolposkopisty PTKiPSM Nr KLP/19 w zakresie prewencji wtórnej raka szyjki macicy w tym kolposkopii z biopsją oraz tytuł Certyfikowanego Kolposkopisty Zabiegowego PTKiPSM Nr KLPZ/31 w zakresie prewencji wtórnej raka szyjki macicy w tym w zakresie procedur ablacyjnych oraz LLETZ/LEEP.
Ukończyłam kursy z dziedziny ginekologii estetycznej (laseroterapia, kwas hialuronowy, osocze bogatołytkowe) oraz labioplastyki.
Ukończyłam także certyfikowany kurs dotyczący diagnostyki i leczenia chorób sromu, wulwodynii i dyspareunii.
Podczas wizyty najważniejsza jest dla mnie przyjazna atmosfera badania, zaopiekowanie się pacjentką na każdym etapie jej życia. W swoją pracę wkładam serce i zaangażowanie.
Za cel stawiam sobie zapewnienie najlepszej możliwej opieki, rzetelnej porady i leczenia zgodnego z najnowszymi obowiązującymi standardami medycznymi w duchu EBM (Evidence Based Medicine).

Rozpocznij swoje starania z Fertiną

Wiemy jak stresująca może być droga od decyzji o posiadaniu dziecka do szczęśliwego rozwiązania i jak ważny jest wybór właściwej opieki, przy której będziecie czuć się komfortowo, a szanse na urodzenie zdrowego dziecka będą największe.

Nasz zespół lekarzy specjalizujących się w leczeniu niepłodności i badaniach prenatalnych oraz doświadczonych położnych pomoże wam we wszystkich etapach tej drogi, poczynając od wstępnej oceny pary, przez diagnozę, wykonanie niezbędnych badań, wspólne wypracowanie szczegółowego planu leczenia, śledzenie postępów, aż do wykonania badań prenatalnych i przygotowania do porodu.

Fertina - ciąża
Scroll to Top