Jak dojechać?


Samochodem

Kierunek od Dworca Centralnego:
Aleje Jana Pawła II w kierunku Ronda Radosława, przed rondem zjazd na ul. Dziką.

Kierunek Gdańsk-Warszawa:
Trasa nr 7 – Wybrzeże Gdańskie (Wisłostrada) – zjazd na ul. Sanguszki, następnie ul. Konwiktorska, ul. Muranowska, ul. Stawki i zjazd do ul. Dzikiej.

Kierunek Białystok – Warszawa – Poznań:
Trasa S8 – odległość 3km (ok 6min) zjazd na Żoliborz ul. Powązkowska, następnie przejazd przez skrzyżowanie z ul. Okopową i Aleje Jana Pawła II do ulicy Dzikiej.

Najbliższe miejsca dogodnego parkowania usytuowane są wzdłuż ulicy Dzikiej w bezpośrednim sąsiedztwie lokalizacji Fertiny. Można również parkować w oddalonym o 500m CH Arkadia.


Autobusem

Linie 409, 500, Przystanek: Rondo Radosława
Kierujemy się na osiedle między blokami i docieramy do ulicy Dzikiej, mijamy kwiaciarnię, aptekę i kierujemy się na teren osiedla przy sklepie medycznym

Linia: 157, Przystanek: Stawki
Z ulicy Stawki skręcamy w ulicę Dziką mijamy po prawej stronie sklepy (Rossmann, Biedronka) i docieramy do budynku po lewej stronie przy Dzikiej 15, Centrum Medyczne znajduje się z boku bloku na poziomie 0 na terenie osiedla – wejście furtką przy sklepie medycznym i aptece.


Tramwajem

Linie: 1,4,15,17, 22, 26, 27, 28, 33, 35, 41, 75
Przystanek: Rondo Radosława przy CH Arkadia
Następnie spacer wzdłuż Alei Jana Pawła aż dotrzemy do ul. Dzikiej, idąc wzdłuż ulicy mijamy kwiaciarnię, aptekę i kierujemy się na teren osiedla przy sklepie medycznym.


Metrem

Stacja Dworzec Gdański – wyjście INTRACO
Następnie spacer ok 500 m wzdłuż ul. Słomińskiego do przystanku Rondo Radosława, przy przystanku skręcamy w lewo na teren osiedla i docieramy do ulicy Dzikiej, mijamy kwiaciarnię, aptekę i kierujemy się na teren osiedla przy sklepie medycznym.


Rowerem

W niedalekiej odległości od lokalizacji Centrum Medycznego Fertina (500m) znajduje się punkt wypożyczalni rowerów Veturilo – róg Alei Jana Pawła II i Stawki. Po dotarciu do punktu jednośladem, dalej można udać się spacerem ulicą Stawki w kierunku wschodnim, następnie skręcić w lewo w ulicę Dziką, mijamy po prawej stronie sklepy (Rossmann, Biedronka) i docieramy do budynku po lewej stronie przy Dzikiej 15, Centrum Medyczne znajduje się z boku bloku na poziomie 0 na terenie osiedla – wejście furtką przy sklepie medycznym i aptece.