Dzika 15 lok CU4, 00-172 Warszawa

Zadzwoń do nas - 609 366 732

Alicja Bednarowska-Flisiak

Specjalizacja

Alicja Bednarowska-Flisiak

Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu trudności w zajściu w ciążę. Od wielu lat pracuję w klinikach leczenia niepłodności wykonując szeroką gamę procedur diagnostycznych i zabiegowych.

Drugim obszarem mojej działalności jest diagnostyka prenatalna. Przygodę z nią rozpoczęłam w 2001 r. w Pracowni Ultrasonograficznej w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w szpitalu im. prof Orłowskiego przy ul Czerniakowskiej. Zorganizowałam i rozwinęłam działalność Poradni Prenatalnej w jednej z warszawskich klinik leczenia niepłodności.

Jestem autorką stron abcprenatalne.pl poświęconych tematyce badań prenatalnych.

Wykształcenie

Studia medyczne na I wydz lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie ukończyłam z wyróżnieniem w 1999 r, a państwowy egzamin specjalizacyjny z położnictwa i ginekologii złożyłam w 2009 r z oceną bardzo dobrą. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń organizowanych przez ISUOG, Fetal Medicine Foundation, PTG. Posiadam certyfikat FMF (nr 40008) oceny płodu w 11-13 tyg ciąży

Aktywności

Jestem członkiem wielu towarzystw naukowych polskich (Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Polskie Towarzystwo Medycyny Płodowej, Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu) i zagranicznych (ISUOG, ESHRE).