Sylwia Dąbkowska

Sylwia jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Posiada uprawnienia do wykonywania prenatalnej diagnostyki ultrasonograficznej.

Sylwia Dąbkowska

Specjalizacja

Specjalista położnictwa i ginekologii, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.
Starszy asystent Oddziału Położnictwa i Patologii Ciąży w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” im. Krysi Niżyńskiej „Zakurzonej”.
Posiada uprawnienia do wykonywania prenatalnej diagnostyki ultrasonograficznej.
W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się prowadzeniem ciąży, ginekologią, profilaktyką nowotworową, badaniami USG w ginekologii i położnictwie, diagnostyką prenatalną płodu, antykoncepcją.

Wykształcenie

Warszawski Uniwersytet Medyczny, I Wydział Lekarski – Dyplom Lekarski rok 2012
Specjalizacja z położnictwa i ginekologii – tytuł specjalisty rok 2023

Certyfikaty

Certyfikat Fetal Medicine Foundation – FMF ID 134317
Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii w położnictwie, diagnostyki prenatalnej i ginekologii
Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego uprawniający do wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa
Certyfikat IOTA uprawniający do ultrasonograficznej oceny zmian w jajnikach

Rozpocznij swoje starania z Fertiną

Wiemy jak stresująca może być droga od decyzji o posiadaniu dziecka do szczęśliwego rozwiązania i jak ważny jest wybór właściwej opieki, przy której będziecie czuć się komfortowo, a szanse na urodzenie zdrowego dziecka będą największe.

Nasz zespół lekarzy specjalizujących się w leczeniu niepłodności i badaniach prenatalnych oraz doświadczonych położnych pomoże wam we wszystkich etapach tej drogi, poczynając od wstępnej oceny pary, przez diagnozę, wykonanie niezbędnych badań, wspólne wypracowanie szczegółowego planu leczenia, śledzenie postępów, aż do wykonania badań prenatalnych i przygotowania do porodu.

Fertina - ciąża
Scroll to Top