Klinika Leczenia Niepłodności w Warszawie


Klinika, której możesz zaufać

Osiem lat pracy kliniki niepłodności nauczyło nas, jak najszybciej i najefektywniej poprowadzić terapię. Ginekolodzy, genetyk, androlog, perinatolog - wszyscy ci doświadczeni lekarze wspierają Twoje starania o dziecko w przyjaznej przestrzeni intymnej kliniki.

Wysoka skuteczność

Szybko poznajemy przyczyny niepowodzeń w zajściu w ciążę i precyzyjnie odpowiadamy na indywidualne potrzeby dostosowując plan leczenia. Nowoczesny sprzęt i pełny zakres badań laboratoryjnych są dostępne na miejscu w każdym dogodnym dla Ciebie momencie.

Indywidualne podejście

Terapię koordynuje i prowadzi jeden lekarz. W przypadkach, wymagających zastosowania metod wspomaganego rozrodu, takich jak procedury inseminacji oraz in vitro w każdej chwili możesz zasięgnąć porady embriologa i przedyskutować stosowane metody laboratoryjne.

Wygoda

Lokalizacja w centrum Warszawy i wygodny miejski parking oszczędzą czasu na dojazdy i szukanie miejsca postoju, pozwalając w pełni skoncentrować się na staraniach o dziecko. Mniej stresu na każdym etapie leczenia niepłodności to większe szanse powodzenia i szybszy efekt leczenia.Badania prenatalne

Obejmują trzy główne badania USG wykonywane w ciąży: USG genetyczne w 1 trymestrze połączone z testem PAPP-a, USG połówkowe, czyli USG 2 trymestru oraz USG prenatalne 3 trymestru

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie wybierz przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.